Domov - zgodilo se je
VABILO: gregorčki 2019 PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 04. marec 2019

Spoštovani, zaradi slabega vremena je prireditev prestavljena na petek, 22. 3. 2019 - svetovni dan voda, ob 17:30. Se vidimo.

2019gregorki.png

Prireditve 2019 PDF Natisni E-pošta
2019_prireditve.png

VABILO: kurenti 2019 PDF Natisni E-pošta
2019_kurenti.png

TD na sejmu Alpe-Adria PDF Natisni E-pošta

TD Trebnje na sejmu turizma, Alpe - Adria

Vsako leto, se konec januarja, na Gospodarskem razstavišču začne sejem turizma Alpe – Adria. Tokratna tema je bil kamping in karavaning. In tako smo trebanjski turisti ponovno predstavljali našo občino med 30. 1. in 2. 2. Obiskovalce sejma najbolj zanimajo pohodne in kolesarske poti, ter turistične kmetije. Česar pa nam v trebanjski občini ne primanjkuje. Vse večji poudarek je tudi na aktivnem in zdravem načinu čivljenja. Ker pa smo tokrat želeli našo občino predstaviti malo drugače, smo na sejem povabili podjetje Pan – Jan, ki je pripravilo nagradno igro – vikend vožnjo z njihovim avtomobilom po naši občini. Tako si bo zmagovalec igre poleg zelenih kotičkov, ogledal tudi sadjarsko kmetijo Uhan in ekološko kmetijo Kukenberger. Hvala podjetju Pan – Jan, sadjarski kmetiji Uhan, ekološki kmetiji Kukenberger, slaščičarni Julija in Ireni Blaznik za sodelovanje.

2019_sejem_alpe_medium.jpg

Predstavitev rimske zgodovine Trebnjega PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Administrator
nedelja, 08. april 2018

Članice TD Trebnje smo 6. 4. 2018 otrokom vrtca Mavrica Trebnje, skupina Levčki pokazale zgodovino mesta Trebnje. Naša članica Helena Fornazarič jim je pripravila enourno interaktivno predstavitev, kjer so otroci izvedeli vse o izgledu, denarnih in merskih enotah Rimljanov. Ogledali so si tudi miljni kamen, kamnito obeležje Rimske družine, spoznali grb, obiskali Trebanjski grad in se družili z levčkom. Na koncu so si s svojo pridnostjo in razigranostjo prislužili tudi nagrade. Hvala ga. Katarini Vovk iz vrtca za zaupanje ter g. Romanu Šavriču za pomoč z rekviziti.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Rezultati 1 - 9 od 198