Domov - zgodilo se je arrow VIDEO Trebnje
VIDEO Trebnje PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 16. marec 2015

Hej! To je Trebnje - malo, prikupno mestece nekje na JV Slovenije. Ga ne prepoznaš? Ko se voziš po avtocesti od Ljubljane proti Novemu mestu, ga lahko zagledaš na svoji levi strani. Njegov čar ni v velikosti, ampak v tem, da ima gostoljubne in vesele prebivalce, veliko gostilen, frizerjev ter številne prostore, namenjene rekreaciji. V kratki reportaži je zajetih nekaj njegovih točk, ki so z avtom dostopne že v nekaj minutah in so v neposredni bližini centra mesta. Sedaj si jih lahko ogledaš kar iz naslonjača. Upam, da te premamijo in si jih kdaj prideš pogledat.

Video je bil posnet za namen državnega tekmovanja Turistične zveze Slovenije 2014 in si je zaslužil zlato turistično značko.

Hey! This is Trebnje – a cute little town somewhere in the Southeast of Slovenia. Don’t you recognize it? When you are driving on a highway from Ljubljana to Novo mesto, you can see it on your left side. Trebnje’s charm is not in its size, but in the hospitality and happiness of the residents, many pubs, hairdressers and lots of places for recreation. In this short reportage I have covered some of its spots, which are accessible by car and are in close proximity to the city center. Now you can see them from the comfort of your couch. I hope that they will convince you to pay them a visit.

This video was filmed for the purpose of national competition by the Tourist Association of Slovenia in 2014 and has earned a golden tourist badge.

Avtorica in bralka: Sabina Berus
Snemalec: Luka Žvar