Domov - zgodilo se je arrow Domov - zgodilo se je arrow Trebanjski turisti tudi na novomeškem sejmu turizma in prostega časa
Trebanjski turisti tudi na novomeškem sejmu turizma in prostega časa PDF Natisni E-pošta
nedelja, 27. marec 2016

Najlažji stik s potencialnimi turisti in gosti, ki bi lahko obiskali naše kraje, se naveže na različnih sejmih. Ker smo člani Turističnega društva Trebnje le-teh že vajeni, smo z veseljem sprejeli povabilo novomeške Qlandije na sejem turizma, prostega časa in kulinarike, ki se je odvijal 25. in 26. 3. ter smo tako Ker pa se približuje tudi Teden cvička v Trebnjem, smo na velikonočno soboto na njem sodelovali tudi mi. Na svoji stojnici smo predstavljali kulturne znamenitosti, pohodne in kolesarske poti ter gostinsko ponudbo Trebnjega in okolice. Obiskovalce nakupovalnega centra pa smo tudi povabili na majsko prireditev Teden cvička. Na stojnici je razstavljala svoje unikatne izdelke iz gline tudi naša članica Irena Blaznik. Za dodatno popestritev in animacijo pa je poskrbel navihani levček turističnega društva. Pohvaliti želimo koncept in dobro organiziranost sejma ter si želimo, da bi postal tradicionalen.

Galerija fotografij (kliknite)

2016_sejem_q_kolaz.jpg