Domov - zgodilo se je arrow Domov - zgodilo se je arrow VABILO: Turistična tržnica 30. festivala Turizmu pomaga lastna glava
VABILO: Turistična tržnica 30. festivala Turizmu pomaga lastna glava PDF Natisni E-pošta
četrtek, 31. marec 2016

Vabimo vas na ogled turistične tržnice 30. festivala Turizmu pomaga lastna glava na temo zeleni turizem, ki bo potekala v torek, 5.4., med 15. in 19. uro v MERCATOR CENTRU TREBNJE. Mladi iz 9 šol Dolenjske in Bele krajine bodo predstavljali zelene zgodbe. Pridružite se nam na zelenih doživetjih!

Sodelujoče šole: OŠ Artiče, OŠ Stopiče, OŠ Podbočje, OŠ Šentjernej, OŠ Stari trg ob Kopli, OŠ Toneta Pavčka Mirna Peč, OŠ Mirana Jarca Črnomelj, OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki, OŠ Žužemberk.

2016_turistina_trnica_trebnje.jpg