Advertisement

Turistično društvo Trebnje

Turistično društvo Trebnje

TD na sejmu Alpe-Adria PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Milka Poljanc   
torek, 26. februar 2019

TD Trebnje na sejmu turizma, Alpe - Adria


Vsako leto, se konec januarja, na Gospodarskem razstavišču začne sejem turizma Alpe – Adria. Tokratna tema je bil kamping in karavaning. In tako smo trebanjski turisti ponovno predstavljali našo občino med 30. 1. in 2. 2. Obiskovalce sejma najbolj zanimajo pohodne in kolesarske poti, ter turistične kmetije. Česar pa nam v trebanjski občini ne primanjkuje. Vse večji poudarek je tudi na aktivnem in zdravem načinu čivljenja. Ker pa smo tokrat želeli našo občino predstaviti malo drugače, smo na sejem povabili podjetje Pan – Jan, ki je pripravilo nagradno igro – vikend vožnjo z njihovim avtomobilom po naši občini. Tako si bo zmagovalec igre poleg zelenih kotičkov, ogledal tudi sadjarsko kmetijo Uhan in ekološko kmetijo Kukenberger. Hvala podjetju Pan – Jan, sadjarski kmetiji Uhan, ekološki kmetiji Kukenberger, slaščičarni Julija in Ireni Blaznik za sodelovanje.

2019_sejem_alpe_medium.jpg

 
< Nazaj   Naprej >
Spletno gostovanje | Izdelava spletnih strani
Joomla Templates by Joomlashack